-
Konstigt sinnestillstånd på Cannabis som hände mig.
Måste bara skriva av mig, va med om en jättekonstig men ack så rolig sak igår.
Inte rökt länge (1 år + några månader) men igår hände en konstig sak.Knallade in på affären med ett par nära vänner, lagom flummiga så ska jag gå och köpa kaffe. Kliver in i affären och sen så slår det till på nått sätt i skallen.
Går helt fel i affären (handlat i den här affären sen den öppnade för sisådär 10 år sen) och tror att jag är i slutet, vart helt disorienterad och kompisarna undrade vartfan jag var påväg.Trodde jag hade gått igenom hela affären och hittade inte alls, kände inte igen mig på nått sätt. tänkte att “nämen shit har jag gått igenom affären och tappat minnet?”
Det va lite kusligt men kul på samma gång, kände mig inte som mig själv och vart helt stum och lite orolig först.Någon som varit med om samma sak?
Sure att man kan bli lite vimsig men det här kanske är “Höjdpunkten” eller liknande.
Fick tag på brunt som bubblade och nästan rann lite fint när man eldade och rökte (digger). Biten va lite guldskimrig på nått sätt
Bra röka iaf!