-
användbart användarnamn, äntligen :)
Sådärja, har äntligen skaffat ett användarnamn som jag tror att jag kan stå fast vid, så nu kan jag skriva här. Mest för att jag inte har något bättre för mig att göra, men ändå.
Var tvungen att byta från mitt senaste konto då jag insåg att man genom att söka på det användarnamnet kunde hitta till andra forum där jag (dumt nog) hade samma användarnamn, där man efter lite letande skulle kunna hitta mitt namn varvid man kunde söka på det och hitta vart jag bor och tja… vill inte ta den risken :SHursomhelst har jag nu tänkt bli åtminstone hyfsat aktiv på även detta forum, efter att i alldeles för många månader (år kanske till o med?) bara vart inne och läst, och kanske skrivit någon enstaka post då och då.
Jaja, kändes som att det skulle vara trevligt att presentera sig och sådär… jag är snart 19 år, bor (typ) tillsammans med pojkvännen på landsbygden i västra götalands län och förrutom just det som detta forumet cirkulerar kring, så har jag väl inga intressen som är sådär överdrivt värda att nämnas :p
Peace!